Adventure Park Gdynia

Zdaniem samych gospodarzy: największy park przygody w Polsce. Wprawdzie trzeba by osobiście zjeździć cały kraj, aby takie buńczuczne opinie rzetelnie zweryfikować, ale nie zmienia to faktu że gdyński Adventure Park ma naprawdę szeroką i zróżnicowaną ofertę atrakcji. A wszystko dla dużych i małych turystów, którzy spragnieni są mocniejszych wrażeń.

Na pierwszy plan wysuwają się tutaj szalone jazdy w terenie - Adventure Park powstał niejako na bazie toru motocrossowego w Gdyni, a zatem miłośnicy off-roadu mają tutaj zapewnione doskonałe warunki. Łącznie wytyczono tutaj 4 różne tory dla quadów, motocykli i samochodów terenowych. Ponadto można tutaj zmierzyć się z wyzwaniami parku linowego, zdobyć szczyt kilkunastometrowej ściany wspinaczkowej, stoczyć paintballową potyczkę, postrzelać na strzelnicy, pojeździć na koniach… i wiele, wiele więcej. Rzecz jasna nie brakuje atrakcji stworzonych specjalnie dla dzieci, żeby wymienić tylko Bajkowe Domki na Drzewach - specyficzne połączenie parku linowego z muzeum bajek.

Warto dodać, że na terenie Adventure Parku organizowane są także biegi z przeszkodami oraz imprezy okolicznościowe i integracyjne.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz