Basen Gdynia Karwiny ZS 10

W porządnym, nadmorskim mieście, jakim jest Gdynia, nikomu nie wypada pozostawać pływackim nieukiem. Pływackie umiejętności można podszkolić w licznie funkcjonujących w mieście basenach - i to o każdej porze roku. Jednym z nich jest kryta pływalnia przy Zespole Szkół nr 10 w dzielnicy Gdynia Karwiny.

W trakcie roku szkolnego z obiektu korzystają przede wszystkim uczniowie, natomiast w godzinach popołudniowych pływalnia funkcjonuje na zasadach komercyjnych. Z basenu korzystają zarówno goście indywidualni, jak też grupy zorganizowane - w tym szkółki pływackie, które w ZS 10 mają stałą bazę.
Pływalnia ma charakter typowo sportowy. Wymiary basenu to 25×12,5 metra, głębokość wynosi pomiędzy 1,2 m a 1,8 m, do tego wyodrębniono 6 torów pływackich. Atrakcji typowych dla parków wodnych - zjeżdżalni, bąbelkowych masaży, kaskad, biczy wodnych etc. - tutaj się nie uświadczy.

Basen w pełni przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych - od rampy przy niecce basenowej, przez zaplecze sanitarne, aż po windę do przemieszczania się pomiędzy piętrami budynku.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wejściówki na pływalnię krytą przy Zespole Szkół nr 10 w Gdyni:

  • bilet normalny 12 zł
  • bilet ulgowy 8 zł (w ferie zimowe 2 zł)
  • bilet rodzinny 7 zł/os.

2-miesięczne karnety na 10 wejść:

  • normalny 110 zł
  • ulgowy 70 zł

Rezerwacja na 45 min:

  • 1 tor 105 zł
  • cały basen 628 zł

Szkolna pływalnia, popołudniami i w wakacje otwarta dla wszystkich, którzy mają ochotę na odrobinę wodno-sportowego relaksu. Basen przy ZS 10 dysponuje niecką o długości 25 metrów i szerokości 12,5 m, z 6 wydzielonymi torami pływackimi - standardowe wymiary w tego typu obiektach. Warto dodać, że cały budynek odpowiada szczególnym potrzebom osób niepełnosprawnych.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz