Black Horse Team

Malowniczo położony ośrodek jazdy konnej. Black Horse Team w Gdańsku znajduje się pomiędzy dzielnicami Oliwa i Osowa - na skraju rozległych terenów parkowo-leśnych. Okoliczności przyrody są zatem niezwykle zachęcające do wycieczki w siodle. A na początkujących jeźdźców czekają wykwalifikowana, profesjonalna kadra oraz stosownie rozbudowana infrastruktura.

Pierwszym miejscem, w którym goście oswajają się z końmi i poznają absolutnie niezbędne podstawy, są lonże. Taki plac służy oprowadzaniu oraz pierwszym, samodzielnym jazdom w kontrolowanych warunkach. Naturalnie gdański Black Horse Team posiada także parkury do bardziej zaawansowanych treningów technicznych - od optymalnego dosiadu i utrzymywania równowagi po ujeżdżanie oraz skoki przez przeszkody. O odpowiednio wyposażonych stajniach czy pensjonacie dla koni już nie wspominając.

Ponadto Black Horse Team oferuje jazdy w terenie - dla gości nastawionych na rekreację - a osobom z ambicjami sportowymi proponuje przygotowania do egzaminów na odznaki PZJ, regularne treningi i wyjazdy na zawody.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz