Centrum Sportowe U Jezuitów

Przyszkolny kompleks obiektów dla amatorów aktywnego wypoczynku - dość kameralny. Centrum Sportowe U Jezuitów w Gdyni wprawdzie nie grzeszy nadzwyczaj rozbudowaną ofertą, ale na wypadek kiepskiej pogody będzie godną polecenia alternatywą dla kąpieli w Bałtyku czy siatkówki plażowej.

Podstawowym magnesem Centrum Sportowego U Jezuitów jest basen. Typowo pływacki, z czterema wydzielonymi torami o długości ok. 25 metrów. Na wymyślne atrakcje wodne rodem z aquaparków nie ma co liczyć - ale na profesjonalne lekcje pływania (w tym dla bardzo małych dzieci), zajęcia aqua-aerobiku czy zestaw piłek i dmuchanych zabawek już jak najbardziej tak. Ponadto przy basenie znajduje się niewielkie saunarium, a najmłodsi mają do dyspozycji klasycznie przedszkolną salę zabaw.

Gdyńskie Centrum Sportowe U Jezuitów posiada jeszcze boisko zewnętrzne - typowy Orlik - oraz dużą halę. Bez trybun, za to dostosowaną do wielu różnych dyscyplin i gier zespołowych - m.in. koszykówki, tenisa ziemnego, piłki ręcznej, siatkówki czy halowej piłki nożnej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz