Kart Center Gdańsk

Nowoczesne centrum motosportu, zlokalizowane w parkingu podziemnym numer 2 dużego centrum handlowego. Gospodarze Kart Center Gdańsk twierdzą, że ich kryty tor kartingowy jest najbardziej innowacyjny spośród wszystkich takich obiektów w Polsce. A jak wszem i wobec wiadomo, takie śmiałe deklaracje najlepiej zweryfikować osobiście.

Co jak co, ale na papierze (oraz materiałach multimedialnych) Kart Center w Gdańsku prezentuje się bardzo kusząco. Sam tor zajmuje powierzchnię ok. 2200 m², a stała szerokość pasa jazdy wynosząca 6 metrów zapewnia wystarczająco dużo miejsca do manewrów wyprzedzania - było nie było esencji wyścigów. Oczywiście takie rzeczy, jak kompleksowe zabezpieczenie całej trasy (bandy z tworzywa polietylenowego + opony), rygorystyczne procedury, sygnalizacja świetlna czy elektroniczny system pomiaru czasu to już standard.

Elementem wyróżniającym gdański Kart Center ma być przede wszystkim nawierzchnia toru. Wyjątkowo przyczepna, przygotowana we współpracy ze specjalistami z Włoch, pozwalająca wyciskać z gokartów elektrycznych maksimum mocy. À propos parku maszyn - tworzą go pojazdy uznanego producenta Sodi, w jednej z najnowszych specyfikacji modelu RSX. Szybkie, ekologiczne, trwałe, z wieloma regulowanymi elementami pozwalającymi dopasować gokart do osobistych preferencji kierowcy.

A na dokładkę - strefa recepcyjna zorganizowana i udekorowana w taki sposób, aby jak najmocniej przypominała padok Formuły 1.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz