Manufaktura bursztynu S&A

Tajniki powstawania pięknych ozdób i bursztynowej biżuterii na wyciągnięcie ręki. Gdyńska Manufaktura Bursztynu S&A to ceniona w branży firma, obecna zarówno na polskim, jak i zagranicznych rynkach. Turyści mają niepowtarzalną okazję, aby z bliska przyjrzeć się profesjonalnej obróbce “Bałtyckiego Złota” i pracę w szlifierni.

Naturalnie najżywsze zainteresowanie budzi wystawa gotowych wyrobów. Wizyta w Manufakturze Bursztynu będzie niczym wyjście do galerii rzemiosła artystycznego, wraz z zajrzeniem “za kulisy”.

Zwiedzanie Manufaktury Bursztynu S&A w Gdyni oferowane jest wyłącznie grupom zorganizowanym liczącym przynajmniej 10 osób. Rzecz jasna termin i szczegóły wycieczki należy wcześniej uzgodnić telefonicznie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ceniony w branży zakład jubilerski, rzecz jasna specjalizujący się w wyrobach ze “Złota Bałtyku”. Tutaj można z bliska przekonać się, na czym polega złotnicze rzemiosło artystyczne. A także obejrzeć szereg pięknych naszyjników, kolczyków etc. Zwiedzać Manufakturę Bursztynu S&A w Gdyni mogą wyłącznie grupy zorganizowane (od 10 osób) po wcześniejszym umówieniu.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz