Paintball w Adventure Parku

Świetna zabawa nie tylko dla miłośników militariów i wojskowych klimatów. W parku rozrywki Adventure Park Gdynia jedną z podstawowych atrakcji jest paintball. Drużynowa rozgrywka dla minimum 6 osób, w całym multum wariantów i scenariuszy - tak jak kiedyś dzieci bawiły się w “strzelanego” z patykami imitującymi broń, tak markery na kulki z farbą stanowią twórcze rozwinięcie takich podwórkowych potyczek.

Oczywiście przed wkroczeniem na paintballowe pole bitwy w Gdyni wszyscy uczestnicy przechodzą szkolenie z zasad bezpieczeństwa i prawidłowego używania sprzętu - zwłaszcza masek chroniących oczy i twarz. Specjalnie przygotowany teren - “udekorowany” przeszkodami terenowymi, beczkami i wrakami poligon, kawałek lasu oraz opuszczony bunkier z czasów II WŚ - pozwala stosować różne taktyki. Do wyboru jest kilka misji, m.in. przejmowanie flagi przeciwnika, ochrona prezydenta czy obrona bunkra przed siłami wroga. Nad prawidłowym przebiegiem zmagań cały czas czuwają fachowi instruktorzy.

Na tym nie koniec strzeleckich atrakcji w Adventure Parku. Na szczególną uwagę zasługuje Tor Komandosa, wzorowany na sprawdzianie który przechodzą żołnierze sił specjalnych. W jak najkrótszym czasie należy pokonać najeżoną przeszkodami trasę i ustrzelić wszystkie cele. Do tego dochodzą jeszcze dwie strzelnice: 8 profesjonalnych stanowisk na broń pneumatyczną oraz 3 tory łucznicze.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz