Postołowo Golf Club

Dla miłośników bodaj najbardziej eleganckiego i wytwornego sportu - istny raj na Ziemi. Postołowo Golf Club to elegancki, profesjonalny ośrodek z 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej PAR 72. W opinii specjalistów od tematu - np. znanego w środowisku Holendra Jeffreya P.Collinge’a - teren do gry w unikalny sposób łączy wysoki poziom techniczny z walorami krajobrazowymi. Postołowo Golf Club regularnie uwzględniany jest w rozmaitych rankingach najlepszych pól golfowych w Europie.

Pole mistrzowskie w Postołowie zajmuje ponad 100 ha powierzchni. Długość trasy do gry na 18 dołkach wynosi 7102 m dla profesjonalistów, 6236 m dla amatorów oraz 5122 m dla kobiet. Ponadto funkcjonują tutaj ogólnodostępne pole dla początkujących (6-dołkowe PAR 20), a także Driving Range oraz tzw. Centrum Krótkiej Gry - do ćwiczenia prawidłowej techniki różnych uderzeń w dużej i małej odległości od dołka. Warto jeszcze wspomnieć o możliwości gry w tzw. footgolf - oryginalne połączenie golfa z piłką nożną.

Naturalnie Postołowo Golf Club pozwala zapisać się na profesjonalne lekcje gry w golfa, obiekt posiada również stosownie rozbudowane zaplecze i organizuje imprezy szkoleniowo-integracyjne. Ponadto regularnie jest areną rozgrywania najróżniejszych turniejów. Pieczę nad polem w postołowie sprawuje Gdańsk Golf & Country Club.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz