Przystań Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS

Żeglarze w Gdańsku nie mogą narzekać na nudę. Zarówno ci, którzy dopiero chcieliby nauczyć się żeglować oraz ci, którym taka nauka nie w głowie.I jedni, i drudzy myślą przede wszystkim o żeglarskim rejsie - najlepiej po wodach Morza Bałtyckiego. W mieście funkcjonuje wiele przystani jachtowych, a przystań Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS (ul. Stogi 21 w Gdańsku - Górkach Zachodnich) niewątpliwie mocno się wśród nich wyróżnia.

NCŻ organizuje szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, początkujących i zaawansowanych, którzy pod okiem instruktorów zdobywają żeglarskie szlify. NCŻ urządza również rejsy turystyczne po Zatoce Gdańskiej i Morzu Bałtyckim a także warsztaty meteorologiczne oraz nawigacyjne dla wszystkich zainteresowanych.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Jedna z wielu marin i szkółek działających w Gdańsku. Za to zaliczająca się do najważniejszych, biorąc pod uwagę położenie, prestiż gdańskiego AWF-u i zakres oferty. Obok zwykłego cumowania własnej łodzi i nauki kolejnych stopni żeglarskiego rzemiosła, trzeba wspomnieć o rejsach (dwumasztowiec, motorówka) i zaawansowanych warsztatach z nawigacji i meteorologii.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz