Stajnia Druhna

Mały ośrodek jazdy konnej, położony na malowniczych kaszubskich terenach. Naturalnie Stajnia Druhna w Rębiechowie niedaleko Gdańska organizuje przejażdżki plenerowe, łączące zdrową aktywność fizyczną z podziwianiem fantastycznych krajobrazów. Jednak tego rodzaju wyprawy na koniach wymagają już opanowania określonych umiejętności jeździeckich.

Dlatego też w Stajni Druhna przygotowano ofertę dla tych miłośników koni, którzy chcieliby nauczyć się podstaw jazdy wierzchem. Stadnina posiada parę różnej wielkości placów, aby lekcje odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach. O odpowiednim doświadczeniu osób prowadzących zajęcia już nie wspominając. Ośrodek dysponuje również zapleczem do przeprowadzania treningów dla zaawansowanych, np. w ujeżdżaniu sportowym czy skokach przez przeszkody.

Stajnię Druhna na stałe zamieszkuje zwykle kilkanaście koni, o urozmaiconym usposobieniu i rozmiarach. Dzięki temu stosunkowo łatwo dobrać konia do poziomu prezentowanego przez jeźdźca. Warto dodać, że w stadninie można zorganizować specjalne urodziny dla dzieci.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz