Stajnia nad Jeziorem

Ośrodek jazdy konnej z szeroką ofertą turystyczno-rekreacyjną i stosownie do niej rozwiniętą infrastrukturą. Stajnia nad Jeziorem w Chwaszczynie, praktycznie na samym skraju Gdańska, ma na stanie m.in. dużą ujeżdżalnię z zadaszeniem oraz kilka placów do trenowania różnych konkurencji - w tym skoków przez przeszkody. Oczywiście co najmniej równie ważne są stajnie i przebywające w nich konie.

Na stałe w chwaszczyńskiej Stajni nad Jeziorem zazwyczaj przebywa ok. 5-10 wierzchowców. W takim towarzystwie z pewnością uda się dobrze dobrać konia do umiejętności i charakteru jeźdźca - poza tym w ośrodku działa hotel dla koni. Zajęcia prowadzone są odpowiednio doświadczonych instruktorów. Dotyczy to zarówno nauki podstaw jeździectwa, jak też zaawansowanych treningów skokowych i ujeżdżeniowych. Sporym zainteresowaniem cieszą się również plenerowe wycieczki po okolicy.

Ponadto Stajnia nad Jeziorem w Chwaszczynie dysponuje pewnym zapleczem wypoczynkowym. A konkretnie wiatą z piecem do pieczenia mięsa - w sam raz na imprezy okolicznościowe, gdzie jazda konna będzie jedną z wielu atrakcji. Istnieje również możliwość przejażdżki bryczkami oraz zorganizowania zimowego kuligu z ogniskiem.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz