Stajnia Za Stawem

Kameralny ośrodek jazdy konnej, oferujący całych wachlarz możliwości przyjemnego spędzenia czasu w siodle - od nauki podstaw aż po wielodniowe rajdy po Pomorzu. Dębogórze, w którym działa stadnina, leży na skraju gęstego lasu, a jednocześnie całkiem blisko (~ 5 kilometrów) od morskiego brzegu. Dla turystów wypoczywających w Rewie bądź w trójmiejskiej Gdyni, to bardzo dogodna lokalizacja na wakacje w siodle.

W stajni “Za Stawem” za zwyczaj na stałe mieszka ok. 10-12 koni - ogierów, klaczy, wałachów i źrebaków. Plus kilka koni innych właścicieli, którzy zostawili swoje zwierzęta na przechowanie lub do ujeżdżenia. Słowem - do wyboru, do koloru.

Początkujący jeźdźcy powinni wybrać oprowadzanie na lonży, ewentualnie jazdę po maneżu połączoną ze wskazówkami instruktorów. Bardziej zaawansowani swobodnie mogą poskakać po parkurze lub zorganizować wypad w teren. Jak zauważają gospodarze ośrodka, wyjątkowo urokliwego - lasy pełne zwierzyny lub malownicze klify i piaski nadmorskich brzegów. Dla wyjątkowo wytrwałych pasjonatów hipiki: kilkudniowe wycieczki (np. do Chłapowa bądź Żelistrzewa).

Kto w żaden sposób nie czuje się pewnie i dobrze w siodle, może wybrać zimowy kulig lub przejażdżkę bryczką.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz