Tokary Golf Club

Rozbudowane i nowoczesne centrum golfowe, położone nieopodal Trójmiasta. Głównym atutem Tokary Golf Clubu jest rzecz oczywista pełnowymiarowe, liczące 18 dołków pole golfowe. Współczynnik PAR wynosi 72 - tyle uderzeń do zaliczenia wszystkich etapów będzie tutaj dobrym wynikiem.

Oczywiście gospodarze pola zadbali o odpowiednie urozmaicenie terenu: lasy, rzeczki i sadzawki, pofałdowane górki, piaskowe pułapki… Golf Club w Tokarach posiada również rozbudowane zaplecze treningowe: od wydzielonych stref do ćwiczenia różnych typów uderzeń, aż po multimedialne symulatory - szczególnie popularne zimą. O budynku klubowym, restauracji, profesjonalnych instruktorach, egzaminach na Zieloną Kartę PZG czy cyklicznie organizowanych turniejach już nie wspominając.

W ramach Tokary Golf Club funkcjonuje nie tylko pole golfowe, ale też ośrodek jazdy konnej Stajnia Tokary, boisko do gry w bule oraz hala sportowa. Pod dachem gra się przede wszystkim z tenisa ziemnego, ale infrastruktura pozwala na rekreacyjne uprawianie kilku kolejnych dyscyplin, np. koszykówki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Centrum sportowe, w którym główną rolę odgrywa elegancki golf. Miłośnicy tej dyscypliny mają tutaj do dyspozycji duże, 18-dołkowe pole i rozbudowaną infrastrukturę. Tokary Golf Club posiada m.in. multimedialne symulatory, stanowiska do ćwiczeń konkretnych typów uderzeń czy budynek klubowy z restauracją. Na miejscu można zapisać się na turniej albo profesjonalne lekcje.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz