Wild West Ranch

Park rozrywki położony stosunkowo niedaleko Rewy, którego oferta skierowana jest niemal wyłącznie do dzieci - chociaż osoby, które już dawno zrzuciły szkolny plecak, też mogą znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wspólnym mianownikiem dla maluchów i dorosłych, którzy zdecydują się na przyjazd do Wild West Ranch, ma być niezwykła i niezapomniana przygoda.

Opcją dostępną niezależnie od wieku jest jeździectwo - w końcu co to by był za Dziki Zachód bez koni. Początkujący kowboje są oprowadzani na lonży przez doświadczonych instruktorów, następnie oswajają się z samodzielną jazdą po padoku. Kwintesencją przyjemności płynącej z jazdy w siodle będą wyjazdy w teren - do lasów Dębogórza lub nad morze.

Miłośników zwierząt bez wątpienia zainteresuje także tutejsza Zoo-Farma, na której można zobaczyć pogłaskać, a czasami też własnoręcznie nakarmić przyjazne (na swój wyjątkowy sposób) zwierzęta. Takie jak wielbłąd, lama, daniel, bażant, owca kameruńska, skunks i kilka innych. Do tego na terenie Wild West Ranch działają jeszcze tor do jazdy quadami, pole paintballowe, strzelnica i plac zabaw z trampoliną jako największą atrakcją.

Bodaj najbardziej interesująco przedstawia się oferta dla kilkunastoosobowych grup dzieciaków - czy to szkolnych, czy to w ramach imprezy okolicznościowej. Profesjonalne animacje z użyciem całych ton tematycznych gadżetów to właściwie pójście w kierunku urzeczywistnienia podwórkowych zabaw - w kowbojów, Indian, rycerzy, piratów czy żołnierzy. Scenariusze zabaw mają się w niedalekiej przyszłości rozszerzyć o przygody Wikingów, Kozaków i Cyganów.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz