Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Gdyni do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Gdyni, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Gdyni z pewnością potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10

						
												

Komentarze (2)

Bałtyk Resort 30.11.2015 13:22

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od pewnego czasu i w naszym obiekcie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu funkcjonalny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 13:23

W naszym pensjonacie używamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcjonalności dodatkowe, przede wszystkim komunikator, którego nie dostrzegliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych, z jakimi pracowaliśmy. Rezerwacje dodaje się na poczekaniu, więc wszystko odbywa się bardzo zręcznie.

Dodaj komentarz