Rodzinne Trójmiasto - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy w Gdyni

Rodzinne Trójmiasto - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy w Gdyni

Wyjazd z dziećmi nad morze to coś więcej niż wylegiwanie się na plaży całymi dniami. Zwłaszcza, kiedy na tapetę wziąć Gdynię, jedno z największych miast na polskim wybrzeżu. Po pierwsze: babeczki z piasku i pluskanie się w morskich falach prędzej czy później się dzieciakom znudzą. Po drugie: w zasięgu ręki jest tyle rozmaitych atrakcji, że można w nich przebierać jak w przysłowiowych ulęgałkach.

Paradoksalnie bogactwo wyboru może przyprawiać o ból głowy. Co zobaczyć, dokąd się wybrać, żeby dzieci miały z tego frajdę i/lub pożytek, a jednocześnie samemu przyjemnie spędzić czas? Spośród niezliczonych niemal możliwości, jakie dają turystom Gdynia i Trójmiasto, wybraliśmy 5 potencjalnie najciekawszych atrakcji dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy do lektury naszego mini-poradnika!

Dodano: 2018-04-25 11:10:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
25.04.2018 11:37

I rejsy statkiem, przy okazji rodzinnych wczasów w Gdyni nie można pominąć rejsu statkiem. No chyba, żeby dzieciaki cierpiały na jakąś chorobę morską, ale to jedyne poważne przeciwwskazanie. Bo jeśli chodzi o wrażenia i wspomnienia, wyjście na pełne morze będzie dla dzieci niezapomnianym przeżyciem. A na niektórych okrętach można liczyć na mnóstwo atrakcji dodatkowych, np. szanty albo zabawy w piratów.

Dodaj komentarz