Śnieżka otwarta dla najmłodszych!

Tak jak w wielu aspektach życia - prawa przychodzą z wiekiem. I chociaż nie mówię o prawach jak w Ameryce, gdzie broń możesz nosić od 18 roku życia, a pić alkohol od 21, tylko o prawach typowo codziennych - i to z gatunku “z kim wolno Ci wychodzić” lub “o której musisz iść spać”. Przypomnijcie sobie, kogo z was nie denerwowało chodzenie spać akurat wtedy, kiedy najmniej wam się chce? :)

Niestety ale podobne zasady często panują na urlopie - po prostu większość atrakcji jest dla dorosłych, bo są zbyt nudne dla tych mniejszych członków rodziny, dzięki czemu mali albo okupują basen przez 12h dziennie, albo biegają co chwila po lody do kawiarni. Ale pewien pensjonat z Karpacza, Karkonoski SPA*** znalazł na to dobry sposób!

Karpacz

Kamerzysta Jelenia Góra

Nie można nie zauważyć fajnego powiewu świeżości - film poświęcony jest w całości najmłodszym, co nie jest wcale regułą w świecie tego typu produkcji. A oprócz zmiany konwencji cieszy widza jeszcze jedną rzeczą - dużą gamą atrakcji. Wymieniać można długo - od kulek z ryżem w kształcie zabawnych stworków, po warsztaty z lepienia ciastek.

Można spokojnie założyć, że taki zestaw zadowoli każdego bywalca, a biorąc pod uwagę fakt że Karkonoski SPA*** nie ma się czego wstydzić w kwestii wyposażenia i wystroju - cała rodzina powinna być zadowolona!

Inne pensjonaty i hotele możecie znaleźć tu:

Dodano: 2014-11-10

						
												

Komentarze (0)

Dodaj komentarz