Narty i Snowboard Gdynia i okolica

9.9 km od centrum

Dla wszystkich, którzy nawet nad morzem tęsknią za nartami i deską snowboardową. Skimondo w Gdańsku to kryty, sztuczny, całoroczny stok narciarski - a ściślej rzecz biorąc zaawansowane symulatory, idealne dla początkujących lub na przygotowania do zimy. Specjalne taśmociągi niezwykle wiernie oddają specyfikę ślizgania się po górskich, zaśnieżonych stokach.

4.7 km od centrum

Latem - przyjemny i zaciszny zakątek, idealny dla rowerzystów i spacerowiczów. Natomiast zimą staje się narciarskim centrum Sopotu. Szczyt Łysej Góry znajduje się na wysokości 110 m n.p.m., a nachylenie i inne naturalne warunki pozwoliły wytyczyć stok o długości niespełna 300 m. Na miejscu znajdują się wypożyczalnia sprzętu, szkółka narciarska oraz restauracja.

Kompleksowe zestawienie, w którym znaleźć można stoki narciarskie w Gdyni, wyciągi, wypożyczalnie sprzętu zimowego, szkółki narciarstwa, instruktorów snowboardu i jazdy na nartach. Gdynia i okolice w zimie są świetnie przygotowane do jazdy na nartach i snowboardzie. Narciarze w Gdyni świetnie się zatem odnajdą. W zestawieniu jest możliwość wystawiania komentarzy, ocen, zaplanowania dojazdu. Narty i snowboard w Gdyni to z pewnością najlepszy wybór na ferie zimowe!